AAA
Szkoła Podstawowa w Pasiekach

Nasze osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Konkurs zorganizowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego:

 

Zbiórka Zużytych Baterii – I miejsce  op. U.Napiórkowska,M.Długołęcka



ROK SZKOLNY 2014/2015

Gminny Konkurs plastyczny „Bajkowy las”

II miejsce Igor Kukliński kl III – op. M. Fidelis

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej

II miejsce Wiktoria Dumała kl VI op. M.Fidelis

III  miejsce  Kamil Retes   kl. V  op. M.Fidelis

Gminny Konkurs Piosenki Uczniowskiej

II miejsce Wiktoria Dumała   kl. Vi  op. M.Fidelis

III miejsce Cezary Dumała   kl. „0” op.M.Gałązka

Gminny Konkurs plastyczny Wiedzy pożarniczej

I miejsce Natalii Brzozowska kl.  I  op. E.Kuczyńska

II miejsce  Natalia Krawczyk  kl. IV  op. E. Kuczyńska

III miejsce Jakub Szewczyk   kl.  I  op. E.Kuczyńska

Gminny Konkurs plastyczny „Karta Świąteczna”

II miejsce Klaudia Orłowska kl  „0”  op. M.Gałązka

I miejsce  Jakub Szewczyk  kl. I   op. E.Kuczyńska

I miejsce Jakub Krawczyk  kl.  I  op. E.Kuczyńska

Gminny Konkurs czytelniczy „Czy znam twórczość Wandy Chotomskiej”

III miejsce  Hubert Kraska kl III   op. M.Fidelis

Gminny Konkurs „Asy ortografii”

Wyróżnienie  Kamil Retes  kl. V  op. A.Solmińska

Gminny Konkurs recytatorski „Wiersze ks.J.Twardowskiego”

III  miejsce Sebastian Kraska kl. V op. A.Solmińska

Gminny Konkurs ekologiczny „Patrzę ,podziwiam,poznaję…”

III miejsce Sebastian Kraska  kl. V  op. M.Długołęcka

Gminny Konkurs „Kartka lub ozdoba świąteczna z materiałów ekologicznych”

I miejsce Hubert Kraska   kl. III   op. A.Ruszczyk

I miejsce  Natalia Krawczyk   kl. IV  op. A. Ruszczyk

II  miejsce  Alicja Krawczyk   kl. VI   op. A. Ruszczyk

I miejsce Jakub Krawczyk  kl. I op. A.Ruszczyk

III  miejsce Kamil Retes  kl. V  op. A.Ruszczyk

Gminny Konkurs profilaktyczny „Stop uzależnieniom”

odbiera dyplomy i nagrody O.Ciuraj,S.Kraska,M.Książek,W.Kowalski,N.Krawczyk,K.Wilamowska,A.Krawczyk,T.Lubiak,D.Gryczon op. U.Napiórkowska

Gminne zawody sportowe  op. M.Długołęcka

II miejsce mini piłka nożna

II miejsce   halowa piłka nożna

Powiatowy Konkurs plastyczny KRUS „Bezpiecznie na wsi „

 

I miejsce Jakub Szewczyk  kl I  op. E. Kuczyńska

 

II miejsce  Alicja Krawczyk  kl VI  op. E.Kuczyńska

Powiatowy Konkurs Piosenki Uczniowskiej w Goworowie

 

III Zuzanna Dąbrowska   op. M.Gałązka

 

Konkurs zorganizowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego:

 

Zbiórka Zużytych Baterii – wyróżnienie op. U.Napiórkowska,M.Długołęcka


ROK SZKOLNY 2013/2014

Gminne Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Grzegorz zajął I miejsce

 Paulina Sówka II miejsce. 

Gminny Festiwal Piosenki Ekologicznej

Paulina Sówka  III miejsce

 Natalia Krawczyk I miejsce

Gminny konkurs plastyczny „Młodzież Zapobiega Pożarom”

      Kategoria klasy I-III   -   J. Plotzkie, N. Krawczyk

      Kategoria klasy IV – VI   -  A. Krawczyk, W. Dumała

-  Moja Rodzina jest Ekozakręcona - II miejsce

IX Gminny Festiwal Piosenki

Mateusz Ciechowicz III miejsce

 II Gminny konkurs wiedzy o sporcie:

  • Gryczon Dawid- I miejsce;
  • Kozłowski Mateusz- II miejsce.

*gminna halowa mini piłka nożna:

  • Drużyna chłopców- III miejsce;
  • Drużyna dziewcząt- III miejsce.

 Gminny konkurs fotograficzny WIOSNA W OBIEKTYWIE

  • Ciuraj Oliwia, Kraska Sebastian- II miejsce;
  • Tabor Zuzanna- III miejsce;
  • Kraska Hubert- I miejsce.
  • Gminny konkurs plastyczny Kunin „Stroik Wielkanocny”:

- I miejsce K.Brejnak

  • Powiatowy konkurs plastyczny KRUS - Bezpiecznie na wsi  „Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”

Kategoria I – III

- II miejscie N. Krawczyk

            Kategoria IV - VI

- I miejsce A.Krawczyk

Gminny konkurs recytatorski „Znam te lektury”

Wiktoria Dumała II miejsce

Gminny konkurs „Wiersz dla matki”

Wiktoria Dumała I miejsce

POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

VII MIEJSCE GRZEGORZ GRABUŚ

- Konkurs recytatorski w Samorządowym Przedszkolu w Goworowie 

I miejsce J. Krawczyk

Konkurs na stroik wielkanocny

 I miejsce Szewczyk