05 stycznia 2018 11:49 | Aktualności

Konkurs z języka angielskiego

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - MASTER OF ENGLISH WORDS

Dnia 4 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu języka angielskiego  MASTER OF ENGLISH WORDS ( Mistrz Słówek Angielskich) dla klas 5-7 zorganizowanego przez panią Ewelinę Zych. Konkurs miał formę pisemną i jego celem było zachęcanie uczniów do doskonalenia umiejętności językowych oraz sprawdzenie  ogólnej wiedzy uczniów z zakresu  słownictwa. W konkursie wzięło udział 9 uczniów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce- Julia Plotzke –klasa VI

II  miejsce- Amelia Ochtabińska- klasa VI

III miejsce- Hubert Kraska - klasa VI

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie dostali dyplomy , a laureaci (I, II, III miejsce) dostali nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu.

ZWYCIĘZCOM I UCZESTNIKOM SERDECZNE GRATULUJEMY!

Tekst: Ewelina Zych

Foto: Monika Długołęcka