12 czerwca 2018 09:27 | Aktualności

Dzień Matki

„Zawsze myślę o Tomie Mamo…”

Mama  to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama  to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki . Z tej właśnie okazji 25 maja 2018 roku odbyła się uroczysta akademia. Sala gimnastyczna stała się sceną, na której dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych mam. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych laurek i kwiatów całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno-muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Tekst, foto: M. Gałązka

Dzień Matki