Aktualności

13 czerwca 2018 09:21 | Aktualności

Konkurs Reba

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Pasiekach została Laureatem III edycji Ogólnopolskiego Konkursu REBA pod hasłem:,, Edukujemy- Pomagamy”.

W dniu 6 czerwca 2018r. w Centrum Kultury Wilanów odbyła się uroczystość wręczenia nagród w III edycji konkursu dla Mistrzów w zbiórce na największą masę baterii oraz dla Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych, organizowanego przez firmę REBA.

W tej edycji udział wzięło 720 placówek oświatowych.  Nasza szkoła  wzięła udział w kategorii ,,Pomagamy'' i znalazła się w piątce Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych. Pięcioosobowa delegacja wolontariuszy pojechała do Warszawy na uroczystą galę po odbiór dyplomu i nagród dla szkoły. Po uroczystości Laureaci zostali zaproszeni do restauracji na uroczysty obiad.

Kolejnym punktem programu były warsztaty przyrodnicze w ogrodach Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Tam, w przepięknej scenerii niepowtarzalnych kompozycji zieleni, kwiatów dzieci miały możliwość poznać historię Wilanowa, okazy różnych  roślin i zwierząt. 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, to nasz wspólny sukces.

                                    Tekst, foto: M. Długołęcka

Przeczytano: 126 razy. Wydrukuj|Do góry

Konkurs baterie