27 czerwca 2018 11:35 | Aktualności

Zakończenie roku w oddziałach przedszkolnych

Dnia 21 czerwca o godz. 11.00 Pan Dyrektor, oficjalnie rozpoczął spotkanie witając serdecznie przybyłych Rodziców i dzieci. W dalszej części odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów . Każde dziecko zostało wywołane przez Pana Dyrektora, a następnie nagrodzone gromkimi brawami przez rodziców.

Następnie Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele prac. Całe spotkanie przebiegało w miłej i wesołej atmosferze, na buziach wszystkich malowały się uśmiechy, które niemal towarzyszyły im do końca.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Wszystkim Wam życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu do Szkoły we wrześniu.

Tekst ;M .Gałązka

Foto; M. Gałązka