11 października 2018 08:26 | Aktualności

Wycieczka do kręgielni

10 października 2018 r dzieci z grup: 0a, 0b oraz klas I - IV wzięły udział w wycieczce autokarowej do  Różana, Hotelu Avangarda, który zaoferował nam możliwość skorzystania z sali zabaw i kręgielni.

Każdy wspólny wyjazd poza mury szkoły jest wielką frajdą. Uczniowie mieli tam okazję  aktywnie spożytkować niezmierzone pokłady swojej energii, rozwijać sprawność fizyczną, koordynację wzrokowo- ruchową, pokonywać słabości i budować odwagę.

W tym dniu mieliśmy całą salę dla siebie, więc miejsca na torach było dużo. Nieważne były umiejętności, ważna była zabawa i emocje! Trzeba przyznać, że wszyscy świetnie sobie radzili, nawet ci, którzy grali w kręgle po raz pierwszy. Uczestnicy rozegrali po kilkanaście kolejek, w których suma punktów składała się na ostateczny wynik zawodów. Wśród uczestników nie było nikogo, kto by się źle bawił, albo nudził.

Młodsi i starsi uczniowie również świetnie się bawili w sali zabaw  korzystając z wielu atrakcji, m.in. czteropoziomowej konstrukcji do zabawy, zjeżdżalni, labiryntów, toru przeszkód,  basenu z piłeczkami, itd.  Każdy znalazł coś dla siebie a na twarzach dzieci widać było wyraźne zadowolenie.

Poza dawką świetnej zabawy dzieci otrzymały poczęstunek w postaci pizzy i soków. Wszyscy uśmiechnięci wrócili do szkoły.

tekst: Elżbieta Kuczyńska

foto: E. Zych