07 listopada 2018 09:13 | Aktualności

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW KLASY VIII

Szanowni Państwo,

Dyrektor Delegatury w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie zaprasza na spotkanie rodziców uczniów szkół z terenu gmin Powiatu Ostrołęckiego i Miasta Ostrołęki. Uprzejmie proszę dyrektorów szkół o przekazanie informacji rodzicom uczniów klas VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjów do dnia 8 listopada 2018 r.

Tematyka spotkania:

1.            Egzamin ósmoklasisty w roku szkolnym 2018/2019.

2.            Egzamin gimnazjalny w roku szkolnym 2018/2019.

3.            Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 w oparciu o przepisy prawa oświatowego.

4.            Dane demograficzne.

5.            Przyjęcie do szkoły osób przybywających z zagranicy, będących oraz niebędących obywatelami polskimi.

Narada odbędzie się w dniu 14 listopada 2018 r. o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce, ul. Gen. A. E. Fieldorfa „Nila” 4/6.

p.o. Dyrektor

Delegatury w Ostrołęce