28 czerwca 2020 20:58 | Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Za nami kolejny rok szkolny. Niewątpliwie był on pełen niecodziennych wyzwań. Ostatnie miesiące wymagały szczególnie wytężonej współpracy rodziców i uczniów ze szkołą.

Wszyscy zmierzyliśmy się z nową rzeczywistością, która zmusiła nas do pokonania licznych  przeszkód, ale również wzbogaciła  w cenne umiejętności i nowe doświadczenia.

W  dniach   25  i  26   czerwca  uczniowie  Szkoły  Podstawowej  w  Pasiekach  odebrali  świadectwa  szkolne ,  a  uczniowie
klasy  ósmej  po  raz  ostatni  przekroczyli  próg   naszej   szkoły  .
Był  to  koniec  roku  inny  jak  wszystkie ,  ale  Drodzy  Absolwenci  zapisaliście  się  w  naszej  pamięci i na kartach historii szkoły. W dalszej edukacji życzymy  Wam mądrych wyborów, realizacji pasji i zainteresowań oraz wielu działań zwieńczonych sukcesem.
Mamy  nadzieję ,  że  chwile  spędzone   w  naszej  szkole  będziecie  wspominać   ciepło.
 Do  zobaczenia ..............

Tegoroczni   Absolwenci: