26 sierpnia 2020 11:35 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

W rozpoczęciu roku szkolnego może wziąć 9udział uczeń bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, niemieszkający z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sam niebędący na kwarantannie kwarantanną lub w izolacji w warunkach domowych.
Na spotkanie z wychowawcą uczeń przychodzi sam (bez rodzica). Rodzic oczekuje na dziecko przed budynkiem szkoły z zachowaniem dystansu społecznego.
Wychowawcy klas I - III spotykają się z uczniami przed budynkiem szkoły i wraz z nimi udaje się do sali.
Uczniowie klas IV - VIII udają się bezpośrednio do wyznaczonych sal (listy sal będą umieszczone na wejściu do szkoły).
Przy wejściu do budynku wszyscy są zobligowani do dezynfekcji dłoni.
Podczas przemieszczania się po częściach wspólnych budynku (schody, korytarze, pomieszczenia administracji), wszyscy zobligowani są do założenia maseczek.
W salach lekcyjnych uczniowie przebywają bez maseczek.
Uczniowie starają się nie dotykać klamek, ścian oraz innych przedmiotów
w budynku szkoły.
W miarę możliwości staramy się zachować dystans społeczny.
Po spotkaniu z wychowawcami uczniowie udają się do domów, unikając zgromadzeń.

Uczniowie do szkoły w dniu rozpoczęcia roku szkolnego przychodzą lub są dowożeni do szkoły przez swoich rodziców i natychmiast po zakończeniu spotkania z wychowawcami udają sie do domu.

Rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 01 wrzesńia 2020r.

grupa  0A /dzieci 3,4,5-letnie/  godz. 9.00

Klasy  0B /6-latki/, I - III     godz. 9.00